На посаді методиста у міському Будинку культури працюватиме переселенець із окупованих територій

Нещодавно депутати міської ради підтримали проект рішення, ініційований міським головою Сергієм Кравченком щодо внесення змін до штатного розпису у міському Будинку культури. Очільник громади запропонував ввести посаду методиста і призначити на це місце талановитого переселенця із зони АТО, Олексія Кочетова.

Молодий кваліфікований музикант тривалий час перебував на обліку у Шполянському районному центрі зайнятості. Саме начальник центру, депутат міської ради Ігор Мусюра відмітив вправні якості гітариста і порекомендував звернути на нього увагу.
- Далеко не всі з вимушених переселенців можуть знайти себе на новому місці. Адже вони часто стикаються з дискримінацією через свій статус. Проблеми виникають з працевлаштуванням, пошуком житла, доступом до соціальних послуг, - зазначає Ігор Мусюра.
   Втім, є і й успішні приклади. Коли переселенці не просто зуміли інтегруватися в життя нових громад, але й починають працювати над тим, щоб досягти успіху. Мова йде саме про Олексія Кочетова.
     За словами директора міського Будинку культури Лесі Осадчук, новий методист не лише завзято взявся до виконання своїх посадових обов’язків, а й почав плідно працювати у напрямку сучасного музичного мистецтва.
- Перша спроба показати свій талант у Олексія пройшла з шаленим успіхом, - пригадує Леся Осадчук. – Під його музичний супровід ми дарували пісенний подарунок народному ансамблю «Вечорниці» у їх 35-річний ювілей. Що тут казати – зал аплодував стоячи, - додала директорка міського Будинку культури.

Тепер Олексій Кочетов старанно працює над створенням нового естрадного гурту при Шполянському міському Будинку культури.
Щоправда хлопець трохи сором’язливий і не звик до публічності, але першими успіхами поділився.
    Він зазначив, що у гурті їх поки що чотири особи: ударник барабанних інструментів, бас-гітарист, соло-гітарист та вокаліст. Музиканти потроху звикають один до одного і напрацьовують репертуар. А от із назвою досі не визначились, це питання триває на спільному обговоренні.
- Наразі готуємось до святкового концерту присвяченого Дню працівників сільського господарства, який відбудеться 18 листопада у міському Будинку культури, де ми обов’язково виконаємо свій номер. Тож запрошуємо всіх бажаючих на свято і сподіваємось завоювати своєю творчістю глядачів, - наголосив Олексій Кочетов.