У ДНЗ № 4 «Сонечко» завершили капітальний ремонт санвузлів

Цього тижня у міському дошкільному навчальному закладі № 4 «Сонечко» завершили ремонт санвузлів трьох групових приміщень. За всю історію дитячого садка це був наймаштабніший капітальний ремонт порівняно з іншими ДНЗ міста.

Ще влітку міський голова Сергій Кравченко особисто перевіряв будівлю дошкільного закладу і відразу відмітив занедбаний стан пральної кімнати і дитячих санвузлів.
- Порадившись із працівниками та фахівцями, ми вирішили капітально відремонтувати приміщення, а трохи згодом включили до ремонту ще три туалетні блоки у дитячих групах та одну для робочого персоналу, - сказав голова міста.

Із серпня у садочку «Сонечко» розгорнули масштабні капітальні ремонтні роботи. Спочатку від’єднали старі пральні машини, звільнили стіни та підлогу від радянської плитки. Потому розпочали ремонт водовідвідної системи.
    Т.в.о. завідувача ДНЗ № 4 «Сонечко», вихователь-методист, Людмила Голос розповіла про причини, через які капітальний ремонт в садочку затримався і вони повністю не підготувались до проходження перевірки на готовність закладів освіти до нового навчального року.
- Справа в тім, що у липні садочок працював згідно черги і його відвідували малята із усіх мікрорайонів міста, тому й ремонтні роботи розпочали пізніше порівняно з іншими. Комісія з прийомки закладів освіти в цьому плані зробила нам «скидку», а батьки одноголосно погодилися тимчасово потерпіти незручності своїх малят , аби потім дітям було комфортно і затишно, зазначила Людмила Голос.

Нарешті, цього тижня маленькі вихованці раділи сучасним санітарним блокам, які дивилися на них новим обличчям.
Дітлахи трьох різних груп тепер мають зручну сантехніку, рукомийники, оновлену підлогу, стіни та батареї для опалення. На ці важливі потреби із міського бюджету виділили понад 850 тис.грн.
     І як зазначає міський голова Сергій Кравченко: - «Все, що стосується добробуту наших дітей – стосується особисто й мене!».

Так виглядали санвузли у групових приміщеннях ДНЗ № 4 "Сонечко" до капітального ремонту.