Ми імплементуємо досвід Європи з користю для наших громад: очільник Шполянської громади на тренінгу у міській раді

Вчора в Шполянській міській раді було проведено тренінг на тему: "Проектний менеджмент - від проектної ідеї до втілення" для представників об’єднаних територіальних громад Черкаської області.
   Захід провели: радник з питань регіонального розвитку Черкаського ВП ЦРМС Григорій Перерва, проектний менеджер Черкаської Агенції регіонального розвитку Любов Ропало та експерт з питань енергозбереження Черкаської Агенції регіонального розвитку Антон Немец за підтримки Програми U-LEAD з Європою, за участю представників Шполянської, Ротмістрівської, Єрківської,

Тальнівської, Мокрокалигірської, Матусівської громад.
    Від Шполянської громади на тренінгу були присутні міський голова Сергій Кравченко, заступник міського голови з питань виконавчих органів ради Сергій Заєць, начальник відділу економіки та інвестицій міської ради Наталія Коваль та член робочої групи з розробки Стратегії розвитку Василь Білецький.

Протягом дня учасники тренінгу вивчали тонкощі проектного менеджменту. Отримували досвід – розглядаючи та оцінюючи проектні ідеї громад-учасниць.
    Як зауважив голова Шполянської громади Сергій Кравченко, дані знання необхідні новоствореним громадам, так як вони навчають бачити проблеми і їх вирішення в комплексі. Тобто розуміти що спричинило дану проблему, який її вплив на громаду, як її вирішити, хто буде її вирішувати, хто буде фінансувати вирішення, які результати будуть після вирішення, який строк потрібен на вирішення і так далі.
- Таким чином працюють в Європі, тож ми імплементуємо їх досвід з користю для наших громад, - підкреслив у підсумках Сергій Володимирович.