Працівники культури та майстри народного мистецтва відзначили професійне свято

9 листопада відзначається свято людей, які не знають втоми, які ніколи не старіють, адже творча душа не має вікових меж. В цей день представників культурно-мистецької ниви Шполянської міської громади з професійним святом вітав міський голова, Сергій Кравченко.

У міській раді цього року вирішили продовжити минулорічну традицію поздоровлення і відсвяткувати значиму подію за дружнім столом без офіційних урочистостей і гучних зібрань.
    Голова міста Сергій Кравченко та спеціаліст відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму міської ради Оксана Гукало завітали до Шполянського міського Будинку культури де їх у невимушеній обстановці чекали представники клубних установ, працівники музеїв та бібліотекарі міста Шполи і двох сіл об’єднаної громади - Кримок та Скотереве.

- Вітаю вас зі святом! Ви величні люди, адже відкриваєте двері своїх закладів всім, хто хоче навчатися і насолоджуватися майстерності української культури та мистецтва, - звернувся до присутніх очільник громади Сергій Кравченко.Відрадно, що цьогоріч в сільських будинках культури Скотареве та Кримки призначили нових директорів, а у міському - нового методиста. І я твердо вірю, що межі культурної родини Шполянської громади будуть розширюватися й надалі.

Кращих працівників закладів культури міський голова відзначив грамотами.
   За сумлінну працю, відповідальність у виконанні посадових обов’язків, дбайливе впорядкування будівлі та прилеглої території та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, грамоту отримала технічний працівник Шполянського міського Будинку культури Тетяна Мілько, за вагомий внесок у популяризацію перлин пісенної творчості, виховання духовності, розвиток національної культури і мистецтва, творчі здобутки, високу професійну майстерність нагородили керівника народного аматорського вокально- інструментального ансамблю «ШАНС» Шполянського МБК, Юрія Присяжного. Таку ж грамоту отримав й художній керівник Кримківського сільського Будинку культури Юрій Шевченко, а за професійну компетентність у галузі бібліотечної справи, вагомий внесок у виховання духовності, розвиток національної культури і мистецтва нагородили бібліотекаря Шполянського МБК, Світлану Остапенко.

До слів привітань та нагород очільник громади додав ще й символічні подарунки, які стануть в пригоді всім працівникам закладів культури.

Директор Кримківського СБК, Ольга Поліщук

Директор Скотарівського СБК, Галина Шинкаренко