Стратегічні цілі і завдання визначала робоча група з розробки Стратегії розвитку Шполянської ОТГ на засіданні у міській раді

8 листопада відбулось третє засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади. Основним питанням порядку денного засідання групи було визначення стратегічних, операційних цілей та завдань на основі попередніх напрацювань (стратегічне бачення, SWOT-аналіз, порівняльні переваги, виклики та ризики).

Розпочав засідання міський голова Сергій Кравченко з подяки членам робочої групи, які взяли на себе відповідальність розробляти Стратегію розвитку громади.

- Нам потрібно приділити значну увагу розробці цієї Стратегії і сформувати такі цілі, реалізація яких виведе Шполянську громаду в лідери нашого регіону та забезпечить високий рівень добробуту мешканців. Адже саме зараз Ви задаєте вектор розвитку нашої ОТГ на наступні 3 роки.
    В ході засідання окрім членів робочої групи брали участь директор Черкаського підрозділу "Центру розвитку місцевого самоврядування" Сергій Слинько, радник з питань регіонального розвитку Григорій Перерва, Project Manager Любов Ропало та радник з питань енергоефективності Антон Немец від Cherkasy Regional Development Agency.

Після ґрунтовних обговорень робочою групою було затверджено, операційні цілі та завдання до Стратегії розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на період до 2020 року. В основі яких визначили: «Підвищення конкурентоспроможності громади» та «Розвиток людського потенціалу».
   Всі члени робочої групи активно висловлювали свої бачення щодо цілей і завдань Стратегії, адже були враховані пропозиції від представників різних галузей: освіти, медицини, культури, благоустрою, підприємництва і інших.
Повний документ незабаром буде оприлюднено на офіційному сайті Шполянської міської ради та оголошено збір проектних ідей від жителів громади, установ, організацій, спілок, асоціацій тощо.
    Як зазначила начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Наталія Коваль, після завершення збору проектних ідей залишиться останній і найвідповідальніший крок робочої групи з розробки Стратегії – це відібрати проектні ідеї, які будуть реалізовані протягом наступних трьох років.
- Тому прошу суспільно активних громадян подавати проектні ідеї, форма і строки подачі будуть опубліковані на наступному тижні. А хто потребує допомоги в заповненні – прошу звертатись за консультацією. Буду рада допомогти!, - наголосила Наталія Миколаївна.
Наступне засідання робочої групи планується в грудні, після чого проект Стратегії розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади буде винесений на громадське обговорення і подальше затвердження Шполянською міською радою.