9 листопада – День працівників культури та майстрів народного мистецтва і День української писемності та мови

Шановні жителі громади!

Щиро вітаю із професійним святом усіх, хто присвятив своє життя збереженню, популяризації і розвитку національної культури.
    Ми усвідомлюємо, наскільки вагомою є місія працівників культури, майстрів народного мистецтва, адже ваша діяльність забезпечує духовне буття людей, сприяє об'єднанню громади, формуванню національної пам'яті й ідентичності.
    Прикметно, що в один і той же день відзначається ще одне свято- День української писемності та мови. Любов і повага до української мови об'єднує наш народ. Українці розмовляють різними мовами, але тільки одна - українська - має і завжди матиме особливий державний статус.
Наша мова і культура додають нам сил сьогодні, коли Україна героїчно долає виклики і загрози, утверджує незалежність та суверенітет, відстоює честь і гідність.
   Вірю, що спільними зусиллями вдосконалюватимуться мовна й культурна політика відповідно до європейських стандартів.
    Демонструймо ж українську культуру, її здатність задавати тон інтелектуальному й духовному життю громади та країни в цілому.
    Висловлюю глибоку пошану і вдячність усім, чиї серце, розум, праця віддані українській культурі та рідній мові.
Бажаю міцного здоров'я та благополуччя вам і вашим родинам, нових здобутків на благо шполянської громади та України.

Міський голова об’єднаної територіальної громади                  Сергій Кравченко