На IX позачерговій сесії міської ради депутати прийняли низку важливих рішень

2 листопада відбулось IX позачергове засідання сесії Шполянської міської ради, яке пройшло за присутності 19 депутатів від об’єднаної громади. На порядку денному розглянули 27 питань, 14 з яких – земельні. Цього разу запропонований перелік питань, що потребували нагального розгляду прийняли без змін та доповнень.

Надзвичайно важливими є питання, які стосуються бюджету. За традицією, народні обранці розглянули їх першими. Зокрема внесли зміни до рішень сесій міської та сільських рад об’єднаної територіальної громади: Шполянської міської ради № 18-5/VII від 23.12.2016 року «Про міський бюджет на 2017 рік», Кримківської сільської ради від 23.12.2016 № 15-1/VII «Про сільський бюджет на 2017 рік», Скотарівської сільської ради від 23.12.2016 № 14-1/VII «Про сільський бюджет на 2017 рік».
     Серед інших важливих потреб, прописаних у змінах до рішення «Про міський бюджет на 2017 рік», депутати схвалили субвенцію до районного бюджету у сумі 137 тис. грн.. А саме, для відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської РДА на харчування учнів 1-4 класів загальноосвітніх шкіл та навчально-виховних комплексів міста виділили 107 тис. грн., 10 тис. грн.. спрямували на придбання парт зі стільцями та навчальної дошки для вихованців Шполянської станції юних техніків, та 20 тис. грн. - Шполянському Будинку школярів на придбання сценічних костюмів.
Також даним рішенням буде проведено співфінансування районної програми забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом в Шполянському районі на 2017-2020 роки на суму 225 тис. 545 грн.
    Далі міський голова Сергій Кравченко оголосив проект рішення про прийняття у комунальну власність Шполянської міської ради з комунальної власності Шполянської районної ради - Шполянський районний ЦПМСД.
     Як пояснив Сергій Володимирович, наразі проведено інвентаризацію цілісної структури медичного закладу, розроблена та підготована нормативно-правова база.
- Сьогодні важливо прийняти у комунальну власність центр первинної медико-санітарної допомоги, аби з 1 січня 2018 року розпочати належне фінансування, - зазначив міський голова.

Аби якісно обслуговувати населення громади у ЦНАПі Шполянської ОТГ, депутатський корпус одноголосно підтримав важливі проекти рішень: про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП, про затвердження інформаційних і технологічних карток адмінпослуг, про затвердження графіку роботи ЦНАПу у Шполянській міській раді ОТГ.

На пленарному засіданні дев’ятої позачергової сесії зі згоди міських депутатів було ухвалено створити комісію з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам при Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади.
     Очільник громади Сергій Кравченко зазначає, що донині вирішенням цих питань займалась відповідна комісія при Шполянській РДА. Але саме останні віднедавна відмовили розглядати справи міської ОТГ і «дружньо порадили» - створити власний орган і самим вирішувати проблемні питання, які стосуються землекористувачів.
     В ході засідання депутатський корпус надав згоду прийняти в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади бюджетної установи – Шполянської школи мистецтв та її цілісного майнового комплексу. Втім, перед тим, як проект рішення поставили на голосування, міський голова зауважив, що школа мистецтв – це єдиний заклад культури в районі, який повністю утримується за рахунок місцевого бюджету і за найменшими підрахунками його фінансування становитиме близько 3 млн. грн.. на рік.
- Беручи на баланс ОТГ дитячу школу мистецтв, ми беремо на себе й велику відповідальність, насамперед перед її вихованцями, - наголосив депутатам очільник громади.
     Завершили список загальних питань розглянутих на ІХ позачерговій сесії одноголосно прийняті рішення: про внесення змін до штатного розпису КП «Муніципальна інспекція» Шполянської міської ради, про внесення змін до штатного розпису міського Будинку культури та про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради.