У міській раді відбулось засідання комісії з відбору виконавця торгів

31 жовтня в міській раді пройшло засідання комісії з відбору виконавця торгів (аукціону) з продажу комунального майна та земельних торгів під головуванням заступника міського голови з питань виконавчих органів ради, Сергія Зайця.

На порядку денному розглядали два питання: про затвердження тексту оголошення щодо проведення конкурсного відбору виконавця земельних торгів для продажу земельної ділянки по вул. Лозуватській, 54 м. Шпола, загальною площею 0,0595 га та визначення друкованих засобів масової інформації для розміщення оголошення щодо проведення конкурсу.
    Після обговорень та пропозицій членами комісії було затверджено текст оголошення і вирішено розмістити його в газеті «Черкаський край» та на офіційному сайті Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.