3 листопада виповнюється 35 років народному аматорському ансамблю народних інструментів «Вечорниці» Шполянського міського будинку культури

Щиро вітаємо з визначним ювілеєм талановитих учасників ансамблю, які сьогодні віддають всі свої сили розвитку культури і аматорського мистецтва.
   Колектив ансамблю народних інструментів «Вечорниці» наповнений надзвичайним національним колоритом, любов’ю до рідного краю та своєрідною автентичністю, а репертуар налічує безліч чудових мелодій, яких з кожним концертом стає більше.
    Звучання української музики від «Вечорниць» немов святкове намисто, як диво веселкове, а талант визнаний почесним званням – «народний самодіяльний». Та найдорожче визнання для народних аматорів – це любов глядачів, які з величним задоволенням відвідують їхні концерти.
    У цей святковий день бажаємо вам міцного здоров’я, довголіття, щоб віра, надія та Божа любов не залишали вас у цей бурхливий час, щоб доброта та злагода зігрівали серця.
    Нехай вистачає сил і натхнення для продовження вашої справи, а поряд завжди будуть щирі однодумці й вірні друзі.

Щастя, здоров’я, світлої радості та родинних гараздів!
Зі святом!

З повагою
міський голова об’єднаної територіальної громади Сергій Кравченко, директор Шполянського міського будинку культури Леся Осадчук,
колектив виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади