У Шполі розпочали сезонні роботи з благоустрою

Осінній місячник з благоустрою в адмінцентрі Шполянської міської громади активно розпочали з минулого тижня. За цей час комунальникам потрібно провести розчистку дерев середмістя від непотрібної порослі та сухостою, прибрати опале листя на тротуарах і дорогах.

З початком сезонних робіт працівники комунального підприємства «Благоустрій» вже встигли звільнити від пожовклого листя тротуари і узбіччя вулиць Героїв Крут та Каштанової. Нині роботи із вивозу опалого листя тривають на відрізку дороги по вулиці Соборній (від вулиці Івана Гончара до перехрестя з коловим рухом).

- Аби сприяла погода, то за два дні комунальники повністю завершать прибирати сухе листя вздовж всієї вулиці Соборної, - зазначив директор КП «Благоустрій» Микола Нарадько.

Як повідомив далі Микола Андрійович, поряд із прибиранням опалого листя у Шполі активно проводять підрізку дерев від непотрібної порослі, звільняють там де потрібно, зелені зони від сухостою. За його словами комунальники завершують розчищати від сухих хащів одне узбіччя вулиці Слобідької в районі цукрозаводу. На минулому тижні, задля безпеки громадян міста працівники КП «Благоустрій» зрізали чотири дерева уражені деревним кліщем по вулиці Степана Бена.

Крім того, комунальники з допомогою громадян, які перебувають на обліку у центрі зайнятості створили у різних частинах міста нові декоровані квітники. Віднедавна у Шполі з’явились раритетні клумби-велосипеди та величезний кошик із насадженими квітами на газоні перехрестя з коловим рухом по вулиці Соборній. З середини жовтня подібний квітчастий кошик почав прикрашати вхід до скверу Героїв Небесної Сотні.
   Очільник міської громади Сергій Кравченко зауважує, що осінній місячник з благоустрою повинен стосуватись не лише працівників комунальних служб, а й кожного жителя громади.

- У місті діють затверджені Правила з благоустрою, згідно яких, шполяни повинні приводити до ладу прибудинкові території, обрізати звисаюче гілля з дерев біля садиб, прибирати присадибні ділянки від сухого листя та будівельних матеріалів, - наголосив міський голова.