Працівники МНС та комунальники протягом доби рятували помешкання шполян від підтоплення

Внаслідок несприятливих погодних умов 28 липня - сильна злива, град, пориви вітру - найбiльше постраждала Шполянщина.
   Так, у Шполі сильна злива затопила весь Мар’янвський масив та багатоповерхівки по вулиці Івана Гончара.
    Рятувальники пожежної частини і працівники комунальних служб понад добу боролися з наслідками негоди. Загалом було задіяно 5 одиниць техніки і 2 мотопомпи.

На перехресті вул. Старицького та вул. Торгової особовим складом мiсцевоi пожежно - рятувальноi частини за допомогою насосної технiки було відкачено воду з перехрестя вулиці та територii затоплених 5-ти приватних домоволодінь.
    На вулицi І. Гончара, 23а, особовим складом чергового караулу 17-ї ДПРЧ, спільно з комунальними службами, аби запобiгти пiдтоплення пiд’їзду 5-ти поверхового житлового будинку, були виконанi роботи щодо ремонту водовідвідної труби. На вулицi О. Кондратюка на пiдтопленiй дiлянцi виконувались роботи щодо відновлення руху автомобілів.
   Працівниками комунального підприємства «Комунальник-Сервіс» було надано допомогу з відкачування води у двох підтоплених домоволодіннях по вулицях Старицького та Черняхівського.
    Під час негоди перебій із постачанням електроенергії у помешканнях шполян спричинив відключення води. Щоб відновити водопостачання протягом доби у місті працювала спеціальна бригада.
    Поряд з цим, працівники КП «Благоустрій» проводили роботи з розчистки водостічної системи в центральній частині міста, зокрема на розі вулиць Соборної і Лозуватської, Лебединській та інших.

Також силами комунальників повністю провелась розчистка від нанесеного зливою сміття та болота проїжджої частини дороги Київського напрямку по вулиці Терешківській. Такіж роботи були проведені і в Кіровоградському напрямку по вулиці Слобідській.
     Голова вуличного комітету вулиці Старицького, Олександр Куцак зазначає, аби ліквідувати негоду, оперативно спрацювали всі служби і міська влада.
- Від імені жителів нашої вулиці та всього мікрорайону висловлюємо щиру вдячність рятувальникам Шполянської пожежної частини, комунальним підприємствам «Комунальник-Сервіс» та «Благоустрій», міській владі об’єднаної громади, говорить Олександр Федорович.
   Шполянська міська рада дякує,  керівництву та особовому складу караулу 17-ї ДПРЧ, КП "Комунальник-Сервіс", КП "Благоустрій" та приватним підприємцям міста, які долучились до доброї справи, Світлані Плахотнюк за надані 60 л та керівництву АЗС «Біол» за надані 50 л дизельного палива для заправки рятувальних автомобілів.

Вулиця Котляревського, біля пам'ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам на Мар'янівському масиві (фото опівночі)