Педагоги ДНЗ № 4 "Сонечко" активно працювали із дошкільнятами

В цьому році Шполянська міська рада забезпечила маленьким шполянам безперервне відвідування дитячих садочків. Такому рішенню міської влади неабияк раділи батьки малюків дошкільного віку, адже вони вперше не турбувались, з ким і де, лишати дитину під час літніх канікул.

Дошкільний навчальний заклад №4 «Сонечко» працював з дошкільнятами всіх закладів міста у липні місяці.

Охорона і зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінний фізичний розвиток є невід’ємною частиною освітньої роботи. Важливе завдання, яке успішно реалізовували працівники дитячого садочка «Сонечко» – задовольнити природну потребу дітей у русі та зарядити позитивними емоціями.

Тому протягом місяця з дітьми всіх вікових груп були проведені цікаві заходи, де дошкільники проявляли свої вміння, таланти, просто відпочивали, шукали скарби.

Серед цікавих проведених дійств слід відмітити: свято «Ой на Івана, ой на Купала», розвага до Всесвітнього дня шоколаду «У пошуках солодких скарбів», спортивна розвага «Веселе літо», лялькова вистава «У пошуках таємниці», спортивні змагання «Веселі старти», перегляд презентації до Всесвітнього дня китів та дельфінів, до міжнародного дня дружби «Як Колобок друзів частував».

Чимало батьків дякує педагогам за належно проведену роботу з їхніми дітьми влітку. Бажають всьому трудовому колективу дитячого садка «Сонечко» протягом відпусток як слід оздоровитись і повернутись до своїх маленьких чомучок з новими силами та знаннями.

За інформацією, вихователя – методиста  ДНЗ № 4 "Сонечко", Людмили Голос.