У двох групах ДНЗ «Зірочка» з’явилися нові санвузли

   У міському дошкільному навчальному закладі № 3 «Зірочка» завершаються літні ремонти. Цьогоріч у дитячому садку провели капітальний ремонт санвузлів двох групових приміщень.
   Про це повідомила завідувач ДНЗ «Зірочка», Наталія Пресліцька.


За її словами, заміну дитячих туалетів та сантехніки у приміщенні дошкільного навчального закладу не проводили близько п’ятдесяти років.


   - Раніше ми робили лише косметичні ремонти навчальних груп за кошти батьків. З 2016 року турботу про комфорт наших маленьких вихованців взяла на себе міська влада,і тепер кошти на ремонтні роботи в ДНЗ виділяються із міського бюджету - зазначила Наталія Валентинівна.


    Цього літа у двох групових приміщеннях ДНЗ «Зірочка», для дітей раннього та середнього дошкільного віку капітально відремонтували туалетні блоки – замінили плитку, підлогу, рукомийники. Сантехніку встановили максимально зручно, аби відповідало зросту малечі.


    Також у цих двох групах та музичній залі садочку замінили старі батареї для опалення на нові. На ці ремонтні потреби витратили близько 300 тис. грн.  коштів бюджету міської громади.
    Нагадаємо, що міський голова Сергій Кравченко в 2016 році дав чітке розпорядження щодо заборони збирати з батьків будь-які кошти на проведення ремонтів в дошкільних навчальних закладах.
Він вважає, що про це насамперед повинна дбати місцева влада, яку обирають і якій довіряють люди.