Міський голова Сергій Кравченко взяв участь у відео-нараді за участі представників Мінрегіону

16 червня у приміщенні Черкаського підрозділу «Центру розвитку місцевого самоврядування» відбувся семінар за участі представників Депертаменту регіонального розвитку облдержадміністрації та відео-нарада за участі представників Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлоао-комунального господарства України на тему: «Актуальні питання підготовки проектів до державного фонду регіонального розвитку та використання коштів субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад».

Голова Шполянської міської ОТГ Сергій Кравченко взяв участь у відео-нараді за участі представників Мінрегіону, під час якої було обговорено проблемні питання використання коштів ДФРР та субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ.

Учасниками заходу були представники 10-ти об’єднаних територіальних громад Черкаської області. У першій частині заходу представники ОТГ мали змогу почути про основні вимоги до подачі проектів для фінансування за рахунок ДФРР та субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ, а також щодо можливостей з боку міжнародної технічної та фінансової допомоги, принципів проведення закупівель у системі ProZorro, основних вимог до створення ЦНАПів та щодо формування інвестиційних пропозицій.