Медичних працівників Шполянщини привітали з професійним святом

Напередодні Дня медичного працівника, який цьогоріч відзначається 18 червня у кіноконцертній залі «Космос» міста Шполи пройшли урочистості. В цей день разом із громадськістю міська та районна влада вітали тих, хто присвятив себе благородній справі – турботі про життя і здоров’я людей.
   Сергій Заєць, заступник міського голови з питань виконавчих органів ради під час свого виступу привітав від імені Шполянської міської ради всіх працівників медичної галузі Шполянщини та висловив їм щиру вдячність за щоденне нелегке служіння громаді.

- У медицині немає випадкових співробітників, тому що саме тут працюють чуйні та турботливі люди, які вдень і вночі стоять на сторожі людського здоров’я та рятують життя, - зазначив Сергій Заєць. Він побажав медикам, щоб обрана професія приносила задоволення, додавала ритму та життєвого сенсу.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня медичного працівника Сергій Заєць вручив кращим працівникам Шполянської центральної районної лікарні та працівникам КЗ «Шполянський районний ЦПМСД» грамоти та грошові винагороди.
  Цього дня медиків також вітали голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко та голова районної ради Олександр Кузуб.

З найкращими словами привітань на урочистому дійстві до своїх колег звернулись - головний лікар Шполянської ЦРЛ Василь Уманець та головний лікар Шполянського центру медико-санітарної допомоги Наталія Качан.

Вдячність за благородну працю висловили дружній медичній родині Шполянщини й представники громадських організацій, а саме, голова РО «Спілки ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів» Сергій Міцкевич та секретар РО «Спілки воїнів АТО» Андрій Собенніков.

Щирими словами згадали на святковому заході й ветеранів медицини Шполянщини, а пам’ять тих, хто відійшов у вічність – вшанували хвилиною мовчання.
Опісля урочистих вітань та нагород всі присутні змогли насолодитись виступами пісенних колективів «ВіаЛеДі» та «Срібні Струни», танцювальним колективом «Гренада» районного Будинку культури і танцювалиним колективом «Барвінок» Шполянського Будинку школярів.