Ювілейний концерт тріо «ВіаЛеДі»

15 червня у кіноконцертній залі «Космос» відбувся перший сольний концерт «Wi Love» популярного на Шполянщині жіночого вокального тріо «ВіаЛеДі». Вікторія Верба, Леся Осадчук та Дарія Меркотан виступили із найяскравішими пісенними хітами з нагоди десятиріччя від дня створення свого колективу.
   Привітати з ювілеєм тріо чарівних жінок прийшли керуюча справами виконавчого комітету Шполянської міської ради Тетяна Герус, голова районної ради Олександр Кузуб, заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця, начальник відділу культури і туризму Шполянської РДА Анатолій Лозовий та багато інших.

В концертній залі зібрались безліч шанувальників творчості вокальної трійки красунь Шполянщини. Також на ювілейний концерт «ВіаЛеЛі» прийшли сім’ї дівчат із родинами, підтримка яких була надважлива в цей день для солісток.

Вокалістки «ВіаЛеЛі» дякували своїм глядачам за теплу зустріч та шквал бурхливих оплесків, а також забрали зі сцени безліч букетів різнобарвних квітів.
Вікторія Верба, Леся Осадчук та Дарія Меркотан щиро вдячні міській і районній владі та спонсорам за надану матеріальну підтримку в організації проведення першого ювілейного сольного концерту «Wi Love».

Зокрема, голові Шполянської міської ОТГ Сергію Кравченку та його команді. Спонсорам свята: ПП Армену Погосяну, ПП Кукурузі, ПП Носуличу, директору СТОВ «Сільгосптехніка» Володимиру Колотилу, директору СПОП «Маяк-Агро» Михайлу Богачу, голові наглядової ради СТОВ «Урожай» Олександру Ржевському. Токож, відділу культури і туризму Шполянської райдержадміністрації, ПП Нечай, ПП Лопатін, ПП Осадчук, керівнику приватної швейної фабрики Анатолію Рябоконю (за пошиття куліс для сцени), ПП Шурубалко, директору приватної швейної майстерні Вікторії Кисленко (за пошиття сценічних костюмів), ПП Харченко, генеральному директору СПОП «Відродження» Юрію Ляшенку, директору філії «Шполянський райавтодор» Віктору Мадюді, директору ПОСП «Агро-Прогрес» Василю Коліснику.

Вокальне тріо "ВіаЛеДі" та керівник колективу Олександр Букарь