З Днем медичного працівника

Шановні працівники охорони здоров’я!
Сердечно віта
ю вас із Днем медичного працівника!

Праця медиків є однією із найбільш благородних та жертовних.  Щоденно у ваших руках нелегка і почесна місія – турбота про здоров’я і життя громадян Шполянської об’єднаної громади, майбутнє нашого народу.

Ви рятуєте тисячі людських доль, де важливим є не лише рівень кваліфікації медичного працівника, а й психологічна підтримка  та проявлене милосердя.

Висловлюю безмежну вдячність за ваші чуйні серця, врятовані життя, повернуте здоров’я!

Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою й необхідною. Тому я впевнений, що кожен працівник медичної сфери розуміє - здоров’я людей залежить від професійності, порядності й душевної доброти медика.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, добра, миру, успіхів у подальших професійних здобутках.

Нехай радість життя, яку ви даруєте людям, повертається сімейним теплом, щастям і благополуччям до ваших домівок.

Із повагою

голова Шполянської міської ОТГ  Сергій Кравченко