Шполянська міська рада надає пітримку військовослужбовцям України

Відповідно до плану підготовки Черкаського обласного військового комісаріату на 2017 навчальний рік в період з 29 травня по 8 липня 2017 року заплановано проведення навчального збору з військовозобов’язаними окремого стрілецького батальйону на базі навчального полігону Державної прикордонної служби України.
   Шполянська міська рада посприяла у допомозі Шполянському районному військовому комісаріату у забезпеченні матеріально-технічними засобами, необхідними для проведення навчального збору з військовозобов’язаними окремого стрілецького батальйону.
Зокрема такими як: дошка не обрізана, балка (кругляк), брус, дошка обрізана.
    Міський голова Сергій Кравченко висловлює щиру вдячність за надання матеріальної підтримки Збройним Силам України: ПП Власенко, ПП Степовий, ПП Гупало, Шполянському лісництву ДП «Звенигородське лісове господарство», КП «Благоустрій» та Сергію Кепші, консультанту з питань координації волонтерського руху центру безоплантної первинної правової допомоги на території м. Шпола за організацію доставки необхідних матеріалів до місця призначення.