Дітлахи Шполянської громади побували на екскурсії у міській раді

Перший місяць літа для працівників міської ради розпочався із позитиву. На екскурсію до стін головного виконавчого органу Шполянської міської ОТГ завітали дітлахи Кримківського пришкільного табору «Сонечко» та вихованці літнього табору «Веселий мурашник» міської школи № 1.

    На початку нового робочого тижня маленькі кримківці приїхали до міста із подарунками. Під час перебування на екскурсії у міській раді, вони вручили голові Шполянської міської ОТГ Сергію Кравченку виготовленого власноруч домовичка на ім’я Никанор та променисте сонечко із дитячих долоньок.

   Дітлахи Кримківського пришкільного табору пояснюють, що домовик символізує господаря дому і оберігає його від всіляких негараздів, а його ім’я ні в якому разі не можна забувати – інакше Никанор розлютиться. Сонечко - несе в собі силу світла та злагоди, а прикріплені натомість променів дитячі долоньки випромінюють енергетику позитиву і миру.


    Директор літнього відпочинкового табору Кримківського НВК Маріанна Василенко, подякувала очільнику громади Сергію Кравченку та колективу міської ради за проявлену турботу та приділену увагу сільським дітям.


- За всю історію району ми вперше побували на такій екскурсії, Дітки з нетерпінням чекали побачити кабінети міської ради, сесійну залу, в якій депутати вирішують проблеми міської ОТГ, і найголовніше – побувати у кабінеті голови громади, - зазначила Маріанна Валентинівна.


   Керуюча справами міської ради Тетяна Герус, провела приміщенням вихованців Кримківського пришкільного табору і розповіла про фах кожного працівника міської ради.
   По закінченню екскурсії очільник міської громади із задоволенням прийняв всіх у своєму кабінеті. Сергій Володимирович відповів на прості і водночас цікаві дитячі запитання та подарував малятам солодкі подарунки.


   Відтепер подароване променисте сонце із дитячих долоньок прикрашає круглий стіл, за яким міський голова проводить робочі засідання та ділові зустрічі, а домовик Никанор – оберігає робоче місце Сергія Кравченка.


   Напередодні гостей із Кримок, у Шполянській міській раді побували на екскурсії й дітлахи пришкільного табору «Веселий мурашник» міської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.

   Понад двадцять маленьких шполян також отримали неймовірні і незабутні враження від спілкування із головою міської об’єднаної громади та працівниками трудового колективу міської ради.