Шполянському струнному народному оркестру виповнилося п’ятдесят

9 червня в Шполянській дитячій школі мистецтв відбувся ювілейний концерт присвячений 50-річчю від дня створення народного аматорського оркестру струнних інструментів.

На концертному дійстві розповіли історію створення та творчого становлення колективу, пригадали перших керівників - Олександру Пипу, Петра Дермеля, Анатолія Мигдаловича. З 2009 року і понині колективом керує - Сергій Мельник, керівник ансамблю українських народних інструментів «Вечорниці» міського Будинку культури.

За свою 50-річну історію оркестр сприяв популяризації народних інструментів та колективного музикування не лише на концертних майданчиках міста та області, але і за межами країни.

Своїми виступами концертну програму прикрасили солісти - Олеся Ткаченко, Олександр Свердюк та жіночий вокальний квартет «Гармонія».
   Теплими та щирими словами привітала ювілярів і керуюча справами виконавчого комітету Шполянської міської ради Тетяна Герус.
   За багаторічну плідну працю, внесок у розвиток музичної культури міста, пропаганду народного мистецтва та з нагоди відзначення 50-річчя від дня створення, Тетяна Борисівна вручила колективу подарунковий сертифікат на суму 1000 грн. від Шполянської міської ради.