Випускний бал 9-го класу в Кримках

8 червня у Кримківській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів відбувся випускний бал учнів 9-го класу, де випускникам урочисто вручили свідоцтва про базову загальну середню освіту.
  Цього дня в освітньому закладі села пройшло велике свято. Четверо енергійних, крилатих та мрійливих учнів-дев’ятикласників переступили поріг у самостійне життя.

Випускників вітали директор школи Наталія Зачепа, заступник директора, класний керівник, вчителі та батьки.

Щоб поздоровити винуватців свята до кримківської школи приїхали гості і з центру Шполянської міської об’єднаної громади.

Керуюча справами виконавчого комітету Шполянської міської ради, Тетяна Герус привітала всіх присутніх на випускному балі, а випускникам побажала знайти у своєму житті вірну дорогу і попри можливі негаразди на буденному шляху впевнено йти до власної мети.

Тетяна Борисівна вручила учням 9-го класу Кримківського навчально-виховного комплексу грамоти за активну участь у шкільному житті, наполегливу працю, творчі досягнення та здобутки.

Найкращі побажання при вступі в доросле життя висловив виконуючий обов’язки старости села Кримки, Микола Запорожець. Він наголосив, щоб юні кримківці на забували дороги до рідного краю і шкільного порогу, шанували вчителів та батьків, які протягом багатьох років плекали в них достойних і вихованих громадян.
    Вся шкільна родина також в цей день вітала випускників квітами, пісенними подарунками і танцями.

Найзворушливішим моментом святкового балу видався прощальний шкільний вальс, який випускники виконали у парі зі своїми батьками.