6 червня – День журналіста

В цей день з нагоди професійного свята міський голова Шполянської об’єднаної територіальної громади Сергій Кравченко привітав представників місцевих ЗМІ Шполянщини. Очільник громади та його заступник Віталій Плетінь завітали до колективів редакції щотижневика «Шполяночка +» та Шполянського районного телебачення і радіомовлення.

Голова Шполянської громади зазначив, що засоби масової інформації не дарма називають четвертою гілкою влади.
- Саме ви - журналісти формуєте громадську думку. На вас дивляться, вас читають і слухають, вам вірять, до вас прислухаються. Представники ЗМІ мають широкий авторитет у населення, - сказав у привітанні Сергій Кравченко.
    Крім того, міський голова впевнений, що всі місцеві засоби масової інформації усвідомлють цю відповідальність і керуються у своїй роботі основними принципами журналістики - неупередженістю, об'єктивністю та чесністю.