Шполянка Надія Голуб відзначила 90-річчя

1 червня секретар Шполянської міської ради Тетяна Каландирець привітала із 90-річним ювілеєм довгожительку міста Надію Голуб. Тетяна Валентнівна передала щирі вітання від міського голови Сергія Кравченка та вручила ювілярці квіти, подарунок та вітальну листівку.


   Роки довголіття не звіяли з обличчя Надії Григорівни доброти, щирості та турботи.
У свій день народження вона як завжди турбувалась, аби всі гості, які її відвідали були прийняті належним чином та лишились задоволеними.
   В цей день Надія Голуб приймала привітання від представників міської влади, колишніх колег, з якими працювала на Шполянській швейній фабриці, дітей, онуків, правнуків та праправнуків.


  Діти старенької ювілярки кажуть, що кращої мами на світі на буває. Надія Григорівна із коханим чоловіком змогли здолати всі мінливі та тернисті дороги ХХ століття. Вони разом проходили Другу світову війну, голод після війни, відбудову та тяжку працю при Шполянському місцевому колгоспі. Але любов, повага та взаєморозуміння – найцінніший скарб, який двоє людей можуть пронести стежиною життя. Подружжя Голубів виховали четверо дітей та діждались семи внуків.       Тепер поважна ювілярка має ще й п’ятеро правнуків та четверо праправнуків.