Діти загиблого воїна АТО зі Шполи отримали солодкі подарунки

Літо розпочинається із найяскравішого і надважливого свята в Україні та світі – Дня захисту дітей. 1 червня дітлахи Шполянської об’єднаної громади масово святкували дійство веселощами, іграми та солодкими подарунками у середмісті Шполи та міському парку дитячого дозвілля.
    Не залишились поза увагою й малеча загиблих учасників АТО, які проживають на території Шполянської ОТГ.

Цього дня консультант з питань комунального забезпечення воїнів АТО та їх сімей центру первинної правової допомоги на території міста Шпола, Сергій Кепша та спеціаліст із соціальної роботи Шполянської міської ради, Микола Федоров відвідали багатодітну родину шполянина, що загинув у зоні АТО Василя Пікуєва. Нині дружина полеглого героя Наталія Пікуєва виховує семеро дітей - шестеро хлопчиків та одну дівчинку.
   Сергій Кепша та Микола Федоров при зустрічі із сім’єю Василя Пікуєва поспілкувалися із дружиною та дітлахами, подарували солодкі подарунки та побажали малечі рости здоровими, завжди усміхатись та досягати успіхів у мирній і незалежній державі.