Міський голова Сергій Кравченко привітав жителя села Кримки, який має вроджені фізичні вади

2 травня зустрів своє 30-річчя житель села Кримки, інвалід-дитинства Володимир Козленко. Особисто привітати ювіляра до його оселі завітали голова Шполянської ОТГ Сергій Кравченко та спеціаліст із соціальної роботи міської ради Микола Федоров.

Володимир Козленко від народження лишився інвалідом. Через фізичні вади молодий кримківець має обмежене спілкування у соціумі, проте це не заважає йому знаходити друзів та співрозмовників у соціальних мережах Інтернет.

Крім того Володимир проявляє небайдужість до проблем сьогодення, завжди цікавиться останнім перебігом подій, що відбуваються в рідному селі, громаді та Україні. Під час революції Гідності Володя неодноразово надавав підтримку учасникам Майдану, передавав продукти харчування та необхідні речі, а згодом, і солдатам у зону АТО.
  Сьогодні свій День народження ювіляр зустрічав з особливими почуттями. На його родинний поріг завітали гості з подарунками, до яких він завжди виявляв повагу. Володимира Козленка особисто привітали голова Шполянської ОТГ Сергій Кравченко та спеціаліст із соціальної роботи міської ради Микола Федоров.
  Тридцятирічний ювіляр каже, що не подарунки були важливими для нього цього дня, а увага яку, приділив йому очільник громади. Під час гостин у сім’ї Козленків, Сергій Володимирович поспілкувався з батьками Володі та вислухав всі проблеми, що турбують іменинника та його родину.