Кримківські діти отримують незабутні враження під час відпочинку у пришкільному таборі

З 29 травня в загальноосвітній школі І-ІІ ступенів села Кримки запрацював літній пришкільний табір «Сонечко». Цьогоріч кримківські дітлахи як ніколи задоволені відпочинком, адже вони мають якісне і повноцінне харчування, різноманіття цікавих ігор та занять, а також можливість з’їздити на екскурсії та побувати на масових заходах у центрі громади.

Дирекція школи, педагогічний колектив, батьки та учнів освітнього закладу села Кримки щиро вдячні:
- Групі компаній «ЛНЗ» за виділені кошти в сумі 13 тис. грн. на харчування дітей під час роботи відпочинкового табору та забезпечення паливом автобуса, аби здійснити з малечею поїздку-екскурсію до Жашківського кінного заводу.
- голові Шполянської ОТГ Сергію Кравченку та районному відділу освіти за сприяння у наданні шкільного автобуса та підвезенні вихованців літнього табору на масовий захід присвячений Дню захисту дітей, який відбувся 1 червня у Шполі.
- приватним підприємцям К.Ю. Попадянець, Н.О. Топчу, Ж.В. Бондаренко, А.О. Несміян за надання матеріальної допомоги у придбанні солодощів для дітей.