1 червня - Міжнародний день захисту дітей

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!

Дуже хочеться, щоб маленькі шполяни і діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це прекрасний, безтурботний період, який залишає у душі кожного відголосок теплих спогадів, сподівань та здійснення мрій.
   Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дітей. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави.
    Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних шполян, які, сподіваюсь, стануть гордістю рідного міста.
     Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.
   Бажаю маленьким землякам міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!

Нехай наші діти щодня відчувають мамину ласку, тепло та вірне батьківське плече!

голова Шполянської міської об’єднаної громади
Сергій Кравченко