Ветерану Другої світової війни Леоніду Чепуру виповнився 91 рік

25 травня з Днем народження шанованого ювіляра привітали секретар міської ради Тетяна Каландирець та голова міської організації ветеранів війни та праці Микола Торба.
    Гості вручили Леоніду Івановичу квіти, вітальну листівку та подарунок. Побажали здоров’я, бадьорості, добробуту і злагоди в оселі.

Подякували за проявлену мужність і героїзм у роки війни, за невтомну працю у післявоєнний час, і головне, за небайдужість до сьогоднішніх проблем, готовність ділитися з молоддю своїм життєвим досвідом.
    - Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню. Ви гордість нашого рідного міста, і наш обов’язок не забувати і піклуватись про Вас, - зазначила у привітанні Тетяна Каландирець.
    Леонід Іванович Чепур – корнний шполянин, народився 25 травня 1926 року. Під час Другої світової війни брав участь у штурмі Берліна (Німеччина), який тривав майже місяць, з середини квітня до початку травня 1945 року. Іменинник разом з дружиною виховали 2 синів. Нині допомагають виховувати 3 онуків та 1 правнука.